VITEX DIAXYL PLUS LAZURA ZA DRVO SMREKA 0,75 L
11,05 €
Najniža cijena u zadnjih 30 dana: 11,05 € (Uključuje sve poreze)VITEX DIAXYL PLUS LAZURA ZA DRVO SMREKA 0,75 L
DIAXYL PLUS LAZURA ZA DRVO SMREKA 0,75 L je poliuretanski penetrirajući lak‑lazura za drvo na bazi otapala (solvent‑based), dizajniran za zaštitu i dekoraciju drvenih površina u unutarnjim i vanjskim prostorima. Ovaj premaz dubinski prodire u drvo i formira tanak zaštitni film koji štiti površinu od vlažnosti, UV zračenja i atmosferskih utjecaja, a istovremeno naglašava prirodnu teksturu i godove drveta.
Pokrivnost: cca 9–12 m²/L po sloju, ovisno o vrsti i upojnosti drva. Zahvaljujući visokoj paropropusnosti, lazura omogućuje drvu da diše, čime se smanjuje rizik od nakupljanja vlage unutar strukture drva i osigurava dugotrajnija zaštita.
Zahvaljujući elastičnom zaštitnom filmu, DIAXYL PLUS prati prirodno širenje i skupljanje drveta, ne ljušti se i pruža pouzdanu zaštitu kroz vrijeme. Idealna je za drvenu stolariju, ograde, pergole, sjenice i vanjske drvene obloge.